Wpływ środowiska biurowego na zdrowie

Pokaż mi swoje miejsce pracy, a powiem Ci, jak się czujesz! Cóż, może jest w tym stwierdzeniu odrobinę przesady, ale faktem jest, że według najnowszych badań istnieje silny związek pomiędzy zdrowiem pracowników, a aranżacją biura.

Read more

Trzecia Przestrzeń

Jak będą wyglądały miejsca spotkań w przyszłości, gdy już teraz zamazuje się granica między pracą a domem? Czy powstaną nowe przestrzenie?

Read more

Miejsce pracy 2.0

Kiedy niemal 20 lat temu rewolucja internetowa zmieniła świat, wśród niektórych futurologów panowało przekonanie, że koncepcja tradycyjnego biura ostatecznie zniknie. Kto przecież potrzebowałby biura w świecie, w którym kontakt z całą kulą ziemską można zapewnić sobie w dowolnym miejscu?

Read more

Spotkanie za miliony

Firmy i organizacje stale dążą do zwiększenia swojej efektywności i wydajności produkcji – dlaczego więc rzadko kto kwestionuje źle zorganizowane i źle prowadzone spotkania?

Read more

Elastyczne meble Fields

Elastyczna, modułowa seria mebli Fields jest nie tylko najnowszą propozycją firmy Kinnarps, ale i jednym z podstawowych elementów tworzących koncepcję Next Office™. Seria Fields oferuje możliwość personalizacji miejsca pracy, biorąc pod uwagę różne upodobania i potrzeby pracowników. Odbyliśmy rozmowę z Olle Gyllangiem, autorem sukcesu tego projektu.

Read more

Od biurka po worek do siedzenia

W dzisiejszych czasach jest tyle metod pracy ilu pracowników, a różne pokolenia mają inne wymagania dotyczące swojego środowiska pracy. Idealne miejsce pracy musi zachęcać zarówno do kreatywności, jak i elastyczności – bez uszczerbku dla ergonomii.

Read more

Pięć korzyści z korzystania z serii Fields

Komfortowa i przytulna seria mebli Fields została zaprojektowana przez firmę Kinnarps we współpracy z uznanym projektantem, Olle Gyllangiem z Propeller Design AB. Jest to współczesna koncepcja, której głównym założeniem jest możliwość stworzenia dokładnie takiej przestrzeni i środowiska pracy, jakie są w dzisiejszych czasach najbardziej pożądane, oferując jednocześnie szereg funkcjonalnych rozwiązań. A ponadto – zapewniając pracownikom możliwość rozwoju kreatywności, pracy w grupie i pełnej koncentracji na przydzielonych zadaniach.

Read more

Wstań i popraw swoją formę

Chcesz poprawić swoją kondycję fizyczną? Zainwestuj w biurko o regulowanej wysokości. To naprawdę może przynieść świetne rezultaty.

Read more

Projekcja filmu w holu

Mówi się, że pierwsze wrażenie liczy się najbardziej. Dotyczy to nie tylko ludzi, których spotykamy, ale także naszych miejsc pracy…

Read more

Aktywna przyszłość

Rewolucja naukowo-techniczna radykalnie zmieniła społeczeństwo, wpływając nie tylko na nas, lecz także na nasze miejsca pracy. Jak, w takim razie, powinny zareagować firmy i ich pracownicy, aby nadążyć za tymi zmianami?

Read more

Żywność Funkcjonalna

Zainteresowanie żywnością funkcjonalną, czyli taką, która optymalizuje funkcjonowanie organizmu, wzrasta w ogromnym tempie. Skontaktowaliśmy się z Anneli Hallberg, kucharką, trenerką zdrowego stylu życia i trenerką personalną, która opowie nam więcej o tym, co możemy zrobić, aby poczuć się lepiej.

Read more

Czy muzyka w pracy to dobre rozwiązanie?

Czy Ty też uważasz, że słuchanie muzyki w pracy zwiększa Twoją wydajność? Być może tak jest. Jednak zanim założysz słuchawki i naciśniesz przycisk odtwarzania, zapoznaj się z poniższymi informacjami.

Read more

Wyjątkowa współpraca firmy Kinnarps z architektami

Jakie kolory i materiały będą królować w naszych miejscach pracy w najbliższych latach? Aby znaleźć odpowiedź na to pytanie, w 2016 roku Kinnarps zorganizował serię warsztatów z udziałem czołowych szwedzkich i europejskich architektów oraz projektantów wnętrz. Wielki finał tego przedsięwzięcia odbył się na początku września w centrum designu Kinnarps w szwedzkiej miejscowości Skillingaryd.

Read more

Designerskie wydarzenie roku!

Wybierasz się jesienią do Londynu? Nie możesz pominąć jednego z największych tegorocznych wydarzeń w branży architektury i designu! London Design Biennale – niezwykłe przedsięwzięcie kierowane przez Christophera Turnera, byłego redaktora naczelnego brytyjskiego magazynu „Icon” poświęconemu architekturze i designowi – rozpocznie się już 15 września.

Read more

Cyfrowy detoks

Dzyń! Co dzieje się z nami, gdy jesteśmy bez przerwy dostępni dla innych? Najnowsze badania pokazują, jak bardzo taka sytuacja wpływa na obniżenie naszej wydajności w pracy. Kilka dużych korporacji, w tym Volkswagen, podjęło w związku z tym decyzję o wyłączaniu firmowych serwerów poczty elektronicznej po godzinach pracy.

Read more

More news & stories

Facebooka się wprowadza Dźwięk czy hałas? Please have a seat. Mats Wilander. PRZEKROCZYĆ GRANICE Luca i jego wyczucie światła Funkcjonalne oświetlenie Cztery wskazówki dla lepszego miejsca pracy ERGONOMIA W SŁUŻBIE LEPSZYM STANOWISKOM PRACY Równanie biura doskonałego Francuski zakaz używania telefonów komórkowych