Praca od 9 do 5

Tendencje związane z pracą nieustannie się zmieniają. Dlaczego więc tak wiele firm nadal pozostaje przy tradycyjnych, sztywnych godzinach pracy?

Read more

Pięć kroków do idealnej  sali konferencyjnej

Czy wiesz, że wystrój wnętrza wpływa nie tylko na nasz nastrój, ale także zachowanie? Oto pięć inspirujących kroków, dzięki którym urządzisz idealną salę konferencyjną!

Read more

Niech każdy się przyłączy!

Każdy wie, że odpowiednio dobrany wystrój wnętrza może czynić cuda dla wydajności i satysfakcji z pracy w firmie. Ale nie zawsze wystarcza mieć najnowsze kolory na ścianach czy najbardziej stylowe i funkcjonalne meble — tak samo ważne jest to, że jesteśmy zaangażowani w proces podejmowania decyzji!

Read more

25 najważniejszych  rzeczy w pracy

Jak myślisz, co jest najważniejsze w Twoim miejscu pracy? Wygodne krzesło i funkcjonalne biurko to oczywiste odpowiedzi, ale czy jest coś jeszcze?

Read more

Przejmij kontrolę nad swoim dniem pracy

Czy wiesz, że pracownicy biurowi średnio co 10 minut są odrywani do swojej pracy? Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie sprytnych rozwiązań, które pomogą w lepszej kontroli nad pracą!

Read more

Nowe centrum brytyjskiego designu

Świat designu i architektury ma nowego lidera na Instagramie. Pod koniec listopada w centrum Londynu otwarto największe w Europie muzeum designu. Na jego siedzibę wybrano stary budynek magazynowy.

Read more

Najmądrzejszy z całej załogi

Dla większości osób pracujących w biurach żaden dzień pracy nie różni się zbytnio od poprzedniego. Odpowiadamy na wiadomości e-mail, planujemy spotkania, wyszukujemy informacje – a wszystko po to, aby wysłać kilka kolejnych wiadomości. Spróbujmy sobie tylko wyobrazić, jak bardzo wzrosłaby nasza wydajność, gdybyśmy mieli kogoś do pomocy!

Read more

Wystrój wnętrza i jego wpływ na zdrowie

Wystarczy, że opiszesz swoje miejsce pracy, a powiemy Ci, jak się czujesz! Wszyscy wiemy, że środowisko pracy ma kluczowy wpływ na samopoczucie i wydajność pracowników. Ale czy zdajesz sobie sprawę, że może ono oddziaływać na nas w sposób czysto fizyczny?

Read more

Magia podziemnego świata

Podziemne muzeum w Szczecinie na północno-zachodnim krańcu Polski jest najlepszym na świecie budynkiem 2016 roku. A przynajmniej taki był werdykt jury konkursu World Architecture Festival, które co roku przyznaje ten prestiżowy tytuł.

Read more

Nie warto oszczędzać na tym, co ważne

Otoczenie ma ogromny wpływ na dobre samopoczucie i wydajność w miejscu pracy. Jednak często zdarza się, że gdy pracodawca chce wprowadzić oszczędności, podchodzi do tego od złej strony.

Read more

Nowy pomocnik architekta? Rój wspinających się na ścianę mini-robotów! I Nagle możliwe stało się zbudowanie form i struktur, które wcześniej były niemożliwe!

Read more

Dom, który oddycha

Aby dowiedzieć się, co się kryje za najnowszymi trendami w architekturze i projektowaniu, trzeba przyjrzeć się światowym muzeom. Od Pekinu do Los Angeles...to tam wszystko się dzieje!

Read more

Hub kreatywności

Jest oczywistością, że komfort i poczucie wspólnoty są niezbędne dla pobudzenia kreatywności w pracy. Ale w jaki sposób stworzyć taką miłą atmosferę, która zapewni, że wszyscy pracownicy poczują się docenieni i uwierzą, że biorą udział w czymś ważnym? Od recepcjonisty do ścisłego kierownictwa — Gigant branży sportowej, Adidas, już ma swoje własne rozwiązanie!

Read more

Wstań zrobisz więcej

Siedzenie przez cały dzień nie jest korzystne ani dla ciała, ani dla umysłu. Dlatego biurka o regulowanej wysokości to naprawdę najlepsza inwestycja, która przyczynia się także do poprawy kreatywności…

Read more

Mobilna sala konferencyjna

Jednym z najbardziej znanych miejsc w książkach J. K. Rowling o Harrym Potterze i jego przyjaciołach jest Pokój Życzeń. Jest to pomieszczenie, które za każdym razem dostosowuje się do sytuacji. Czy nie byłoby czymś niezwykle ekscytującym, gdyby taki pokój istniał w rzeczywistości?

Read more

More news & stories

Wymarzony zespół Podróż do środka ziemi Sitting in a Kinnarps chair Praca w mieście Biodiesel – zrównoważone rozwiązanie dla Kinnarps Dżungla w biurze Nowoczesny zamek do drzwi Gra cieni Najnowsze prace... Picassa? MODNY TREND