100% radości z pracy

2014-07-04

86 stron pełnych inspiracji, trendów, pomysłów i nowości. Przedstawiamy nowy katalog Kinnarps: WORKSPACES – Twoje miejsce spotkań, nauki i twórczej pracy.

WORKSPACES – nowy katalog inspiracji Kinnarps jest już dostępny! Aż kipi od nowości, przykładowych aranżacji i kreatywnych rozwiązań. To idealny przewodnik dla wszystkich zainteresowanych wystrojem wnętrz, którzy tęsknią za nieco bardziej atrakcyjnym miejscem pracy. Czyli tak naprawdę dla przeważającej większości z nas – z przeprowadzonego na szeroką skalę badania* wynika, że aż 94% ankietowanych sądzi, że wystrój wnętrza ma duże znaczenie dla dobrego samopoczucia w pracy.

Na 86 stronach można zapoznać się z ofertą wielu oferowanych przez nas marek: Kinnarps, Drabert, MartinStoll, Materia, Skandiform oraz NC Nordic Care. Wszystkie one są gwarancją wysokiej jakości. Jednak tym, co przede wszystkim czyni katalog WORKSPACES tak inspirującym, są liczne przykłady aranżacji i rozwiązań zastosowanych w rzeczywistych miejscach pracy. Jak pracowałoby Ci się na świeżym powietrzu? Jakie są nowe rozwiązania akustyczne? W jaki sposób można maksymalnie efektywnie wykorzystać miejsce w pomieszczeniu? Zaglądamy też za kulisy i rozmawiamy z wieloma projektantami, którzy dzielą się swoimi historiami dotyczącymi procesu tworzenia mebli. Na przykład Anne Reinhold stworzyła serię Trixagon, inspirując się sześciokątnym kształtem płatka śniegu. Można też przeczytać o tym, co Daniel Figueroa sądzi o swoim ostatnim projekcie – czyli wygodnym fotelu obrotowym Esencia – oraz o swojej fascynacji miękkimi krągłościami:
– Dla mnie fotel może mieć swoją duszę...

Najbardziej interesująca w katalogu WORKSPACES jest jednak z pewnością część dotycząca raportu o trendach Kinnarps, w której zaprezentowano osiem zmian oraz ich wpływ na miejsce pracy. Odpowiedni wystrój wnętrza przekłada się na większą motywację i kreatywność pracowników. Dzisiejsza technika umożliwia swobodniejszą pracę, co stawia zupełnie nowe wymagania zarówno gdy chodzi o same meble, jak i o kulturę spotkań. Przyszłościowe i oparte na aktywności miejsca pracy to już rzeczywistość. Dowiedz się więcej z katalogu WORKSPACES!

* Badanie przeprowadzone w 2013 r. przez Demoskop na zlecenie Kinnarps.