Tu chodzi o człowieka

2016-01-26

ERGONOMIA ZWYKLE JEST DEFINIOWANA jako nauka, traktująca o tym, w jaki sposób sprzęt roboczy oraz środowisko pracy wywierają wpływ na człowieka. Jeżeli należałoby zapamiętać tylko jedno słowo z tej definicji, byłoby to słowo „człowiek”. A to właśnie my, Ty i ja, oraz nasze indywidualne predyspozycje stanowią punkt wyjścia do wszystkiego, co firma Kinnarps robi w dziedzinie ergonomii.

Meble, które projektujemy, produkujemy i sprzedajemy, pomagają tworzyć przemyślane i znakomite rozwiązania w dziedzinie wyposażenia wnętrz oraz coraz doskonalsze stanowiska pracy. Lecz najważniejsze ze wszystkiego jest to, że: Nasza praca sprawia, że ludzie czują się dobrze w miejscu pracy i są z niej zadowoleni.

Żyjemy w czasach odznaczających się ciągłymi zmianami, szybkim rozwojem techniki i nowymi wymaganiami w zakresie efektywności pracy. Dlatego obecnie jest ważniejsze niż kiedykolwiek przedtem, aby zatrzymać się i zastanowić się nad tym, jak pracujemy i co to dla nas oznacza.

Na targach Stockholm Furniture Fair promujemy nasz nowy Ergonomimagasin (Magazyn Ergonomiczny). Magazyn ten zajmuje się dobrym samopoczuciem w pracy i omawia działania firmy Kinnarps w tym zakresie. To wszystko pod kątem ergonomii, która jest tak mocno osadzona w tym, kim jesteśmy i co robimy. Lecz na tym nie poprzestajemy. Tu chodzi o coś dużo więcej niż to, jak siedzimy, stoimy, nosimy i spotykamy się w pracy. Tu chodzi o społeczeństwo. Tu chodzi o życie. Tu chodzi o człowieka.