Kinnarps na Stockholm Design Week 2015

2015-01-05

Przygotowania do udziału w Stockholm Design Week 2015 idą pełną parą. Impreza odbędzie się w dniach od 3 do 7 lutego i podjęliśmy już decyzję, aby stoisko Kinnarps zaprojektowała włosko-szwedzka pracownia wzornicza Nichetto Studio.Romans Nichetto Studio z Kinnarps rozpoczął się w tym roku, na Milan Design Week. Pracownia Nichetto Studio zaprojektowała ekspozycję Kinnarps pt. Scandinative Workspace, która cieszyła się dużą popularnością i uznaniem. Nasza ekspozycja została uznana za jedną z najlepszych i otrzymała nominację do prestiżowej nagrody Milano Design Award.

Teraz nadszedł czas na następny rozdział wspólnej przygody Nichetto Studio i Kinnarps. Kiedy otworzą się podwoje Stockholm Design Week, powitamy gości na stoisku zaprojektowanym przez zespół Nichetto.

— To naprawdę świetnie, że Luca z zespołem podjęli się opracowania projektu naszego stoiska. Nasza współpraca z Nichetto Studio podczas Milan Design Week układała się wzorowo, a teraz nadal ją rozwijamy i przenosimy na wyższy poziom — mówi Paulina Lundström, dyrektor ds. marketingu i komunikacji w Kinnarps.

Motyw stoiska będzie oparty na nowym raporcie o tendencjach, opracowanym przez Kinnarps, pt. „Projektowanie środowisk pracy i przestrzeni życiowej w dekadzie różnorodności”, w którym Kinnarps spogląda w przyszłość, aby się dowiedzieć, które obszary będą mieć decydujący wpływ na jutrzejsze środowiska pracy.

Innymi słowy nasz raport o tendencjach za sprawą Nichetto Studio nabierze teraz fizycznego kształtu razem z nowymi produktami Kinnarps.