Wiosenne nowości w ofercie Kinnarps

2015-05-19

W Kinnarps jesteśmy przepełnieni dumą i podekscytowani. Tej wiosny powiększamy ofertę o około 30 produktów naszych sześciu marek. Mamy nadzieję i wierzymy, że nowości te uczynią pracę wielu osób prostszą i przyjemniejszą.

„Zawsze się cieszę, gdy wprowadzamy nowe produkty. Z niecierpliwością czekam, by je zaprezentować i pokazać w nich naszą wiedzę z dziedzin designu, innowacyjności i ergonomii”, mówi Paulina Lundström, dyrektor Kinnarps ds. marketingu i komunikacji.

Niektóre z nowych produktów zostały już zaprezentowane podczas międzynarodowych targów designu – Stockholm Design Week i Milan Design Week. Nowości spotkały się z gorącym przyjęciem, a teraz dostępne są już w sprzedaży:

Krzesła Embrace firmy Kinnarps zdobyły dwie prestiżowe w świecie designu nagrody: iF Design Award i Red Dot Design Award. Teraz do linii Embrace dołączają dwa nowe, inspirujące produkty – stylowy i praktyczny stołek barowy oraz krzesło z oparciem wykonanym z lekkiego, elastycznego plastiku zamiast z drewna. Nowe modele posiadają, rzecz jasna, unikalny styl linii Embrace.

Dla tych, którzy szukają nowej linii stołów, a przy tym mają wysokie wymagania w kwestii wielofunkcyjności, mamy świetną nową propozycję: Nexus. Stonowany i elegancki wygląd tego stołu czyni go idealnym dla wszystkich potrzebujących nowoczesnego rozwiązania z dużą liczbą opcji. Nexus dostępny jest w formie oddzielnych biurek bądź jako elastyczne rozwiązanie wielostanowiskowe. Seria sprawdzi się w wielu okolicznościach i środowiskach, niezależnie od sposobu pracy.

Stoły Nexus świetnie komponują się również z najnowszym fotelem obrotowym marki Drabert – Entrada II. To niezwykły fotel, który sprawia, że siedzenie nie jest statyczne, ale zachęca do ruchu i przyjmowania różnych pozycji. Regulacja fotela jest prosta i intuicyjna, pozwala też szybko dostosować go do rozmaitych sytuacji. Dzięki temu Entrada II doskonale sprawdza się w środowiskach pracy opartych na aktywności, gdzie różne osoby mogą korzystać z tego samego fotela, wykonując różne zadania.

Tej wiosny pragniemy także zaprezentować fotel obrotowy Capella – produkt nowego rodzaju, dzięki któremu użytkownicy po raz pierwszy mogą zapoznać się z innowacyjnym mechanizmem FreeMotion™. Sprzyja on aktywnemu siedzeniu dzięki swobodzie wykonywania niewielkich ruchów siedziska. Fotel Capella trafi do sprzedaży we wrześniu.

Masz pytania lub przemyślenia dotyczące naszych nowych produktów? Skontaktuj się z najbliższym biurem Kinnarps.

W sezonie wiosennym 2015 Kinnarps wprowadza na rynek następujące produkty:   

Kinnarps: Nano, Nexus, stołek barowy Embrace oraz krzesło Embrace z plastikowym oparciem. 

Drabert: Entrada II, HotSpot, Filio, Salida, Parlando, Mento  

MartinStoll: Collection C, Collection B, Senor, Fenix, Collection E, Collection TEC, Cosa, Polar 

Materia: Hal, One o'clock, Boullé, Cap, Neolite, Avant, Blanket, seria Couture, Amore, Lotus 

Skandiform: Petals, Primo, Oval, Deli 

NC: Sture 394, Plockepinn 49, Knop, Julia 065