Teczka 2.0

2016-05-26

Skoro mowa o mobilnym miejscu pracy... oto plecak stworzony z myślą o nowym pokoleniu, które domaga się pełnej mobilności! Dzięki plecakowi Lifepack możesz teraz – całkiem dosłownie – nosić ze sobą całe swoje biuro.

Głównym zadaniem plecaka jest umożliwienie pracy w dowolnym miejscu i o dowolnej porze przy jednoczesnym zapewnieniu dostępu do pełnej palety rozwiązań technologicznych. Dlatego właśnie plecak Lifepack wyposażony jest w panele słoneczne stanowiące źródło energii dla urządzeń takich jak laptopy czy telefony komórkowe. Kolejnym udogodnieniem jest bezprzewodowy głośnik Bluetooth, który również zasilany jest energią słoneczną.

Twórcą tego inteligentnego plecaka jest 29-letni Kanadyjczyk Adrian Soolgard, który wpadł na pomysł projektu, gdy jego dziewczynie skradziono torbę w kawiarni. Ryzykiem kradzieży również nie trzeba się już martwić, ponieważ każdy plecak Lifepack wyposażony jest w zintegrowany zamek rowerowy, którego dodatkowo można używać jako otwieracza do butelek. Cały sekret tkwi więc w poznaniu grupy docelowej...