Inteligentna aranżacja wnętrz – inteligentni pracownicy

2015-09-10

20 procent pracowników biurowych z krajów zachodnich w pewnym momencie swojej kariery stało się ofiarami związanych ze stresem wypadków spowodowanych przez nieprawidłową ergonomię. Nawet niewielkie inwestycje w środowisko pracy mogą przyczynić się do poprawy sytuacji pod względem bezpieczeństwa i wydajności.

Jak często zdarza Ci się siedzieć przy komputerze przez cały dzień, robiąc tylko krótką przerwę na szybki lunch i kilka wycieczek do automatu z kawą? Znasz to, prawda? Taki siedzący tryb życia, nierzadko związany z monotonnymi, powtarzającymi się czynnościami, ma swoją cenę. Bóle głowy, stawów, chroniczne przeciążenie mięśni i ścięgien… nie wspominając o braku radości z pracy i spadku produktywności. Badania wykazały, że nieprawidłowo dobrane meble nie tylko wpływają na nasz stan fizyczny, ale także pogarszają nasz nastrój i odbierają nam energię, a nawet prowadzą do lenistwa, ospałości i spadku kreatywności. Z tych powodów każda firma powinna na pierwszym miejscu stawiać aranżację wnętrz, chorzy i rozkojarzeni pracownicy generują bowiem najwięcej kosztów.

Dlatego w Kinnarps opracowaliśmy koncepcję Next Office - biura opartego na aktywnościach. Jest to realizowany na szeroką skalę projekt, uwzględniający wszystkie aspekty pracy: od organizacji i otoczenia, aż po określone potrzeby wszystkich pracowników. Tylko przeprowadzenie dogłębnej analizy pozwala na opracowanie kompleksowego rozwiązania. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!