Najfajniejsze miejsca do pracy

2015-04-07

Może nie są to najbardziej atrakcyjne ani najwygodniejsze miejsca do pracy, ale z pewnością najfajniejsze. Sprawdziliśmy je specjalnie dla Was!

Co powiecie na to, aby po lunchu wziąć mikrofon i zaśpiewać parę kawałków karaoke? To na pewno poprawi Wam humor! A przynajmniej tak twierdzą pracownicy Google w Kalifornii. W tej firmie naprawdę pomyślano o zabawie i fantazji — spotkania mogą się tam odbywać na przykład w kolejce linowej. I wszystko ogólnie wydaje się trochę dziwne.

Cóż, trzeba dać wiarę staremu powiedzeniu, które głosi, że: wszystkie metody są dobre oprócz tych, które są złe, a przecież wiadomo, że kreatywne środowisko pracy sprzyja zaangażowaniu pracowników i wydajności pracy. Być może nie każdy czułby się komfortowo, uczestnicząc w dyskusji na statku pirackim, tak jak to robią w Inventionlandzie, czyli amerykańskiej fabryce wynalazków, ale to może mieć sens, skoro cała koncepcja biznesowa firmy jest oparta na nieszablonowym myśleniu i wymyślaniu różnych rzeczy.

Bez dwóch zdań firmą, która naprawdę stawia na „miłość w pracy”, jest Dropbox: można tam znaleźć pomieszczenia o nazwie Komnata romansów i Sala rozstań specjalnie przygotowane dla pracowników, którzy chcą ze sobą porozmawiać.Oto zdjęcia miejsc pracy, w których istnienie nikt by nie uwierzył!