Subtelne krągłości

2014-12-01

Subtelne krągłości

W tym roku rodzina krzeseł i foteli Kinnarps powiększyła się o dwie nowości. Obie wyróżnia odważny projekt i pełna ergonomia. Pierwszą jest Embrace, czyli całkowicie nowy rodzaj fotela, na którym można zebrać myśli, przygotować się na kolejne wyzwanie lub po prostu odpocząć. Embrace nie jest klasycznym fotelem obrotowym ani zwykłym fotelem gościnnym, lecz czymś pomiędzy. Embrace to po prostu bardzo wszechstronny fotel, dobrze przystosowany do współczesnych przestrzeni biurowych.

Klasyczna piękność Monroe, która jest siostrą Embrace, jesienią pojawiła się na scenie w odświeżonej formie i z nowymi opcjami. Fotel Monroe stwarza duże możliwości osobistej ekspresji. Dzięki różnym wariantom ramy dolnej, opcjonalnym podłokietnikom i bogatemu wyborowi tkanin fotel Monroe można całkowicie dostosować do swoich potrzeb i własnego gustu. Fotel Monroe został zaprojektowany z myślą o różnego rodzaju spotkaniach. Do rozmów, przyjmowania gości i krótszych chwil indywidualnej pracy.

Fotele Monroe i Embrace łączy jedna wspólna cecha: wszechstronność. Obie nowości nadają się do użycia w wielu różnych przestrzeniach: w miejscach chwilowo wykorzystywanych do pracy, w kawiarniach, w lobby, w salach lekcyjnych i konferencyjnych. Ich różnorodność sprawia, że są użyteczne również w środowiskach pracy opartych na aktywności. 

Sposób użycia foteli Embrace i Monroe jest ograniczony tylko naszą wyobraźnią.