Nexus – Stół wielofunkcyjny

2015-05-13

Nexus - stół wielofunkcyjny

W nowoczesnym miejscu pracy, żaden dzień nie wygląda tak jak kolejny. Nowa seria stołów Kinnarps - Nexus, stanowi idealne rozwiązanie dla elastycznego biura, gdzie niezbędna jest dostępność wielu możliwości.

Zrównoważony i elegancki design Nexusa jest idealny dla tych, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań dla stołów spełniających również wysokie wymagania w zakresie wielofunkcyjności. Nexus sprawdza się w  wersji wolnostojącej lub w połączeniu z innymi meblami. Daje możliwość łatwego dostosowania w zależności od potrzeb i sposobu użytkowania. Seria ta cechuje się elastycznością, co oznacza, że sprawdzi się w przypadku różnych zastosowań w zależności od sposobu i środowiska.

Dzięki rozwiązaniom do stanowisk typu bench Nexus, uzyskuje się stół, który można dostosować do swoich potrzeb. Właśnie to wieloaspektowe myślenie prowadzi zespół przez cały dzień pracy oraz spełnia różnorodne potrzeby jednostki, grupy, a także całego projektu.

Wyjątkowy system Flexrail umożliwia montaż oraz demontaż akcesoriów bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Na przykład ścianek działowych, gniazd zasilających, przegród oraz ramion na monitory. Ścianki działowe umożliwiają stworzenie osobistej przestrzeni do zadań wymagających skupienia. Rezygnacja ze ścianek działowych daje zespołowi większą powierzchnię, którą może wykorzystać podczas pracy projektowej.  Proponujemy dwa rodzaje wykończenia blatów, tj. atrakcyjny fornir oraz stylowy laminat.

Nexus może być zamawiany od 04 maja.