image

Kinnarps Interior Göteborg

Ebbe Lieberathsgatan 30
Telefon: 031 - 703 27 00
E-post: Klicka här
Öppettider

Mån - Fre 08.00-17.00

Försäljning

Anna-Karin Eckerlid

Anna-Karin Eckerlid

Säljare inredning, privat näringsliv

031 - 703 27 21

anna-karin.eckerlid@kinnarpsinterior.se

Beatrice Ekberg

Beatrice Ekberg

Säljare inredning, kommun

031 - 703 27 23

beatrice.ekberg@kinnarpsinterior.se

Camilla Tengborg

Camilla Tengborg

Säljare inredning, landsting

031 - 703 27 42

camilla.tengborg@kinnarpsinterior.se

Caroline Ammunet

Caroline ammunet

Innesäljare

031 - 703 27 44

caroline.ammunet@kinnarpsinterior.se

Elin Merstrand

Elin Merstrand

Innesäljare

031 - 703 27 51

elin.merstrand@kinnarpsinterior.se

Hannah Henriksson

Hannah Henriksson

Säljare inredning, privat näringsliv

031 - 703 27 07

hannah.henriksson@kinnarpsinterior.se

Helena Folkeson

Helena Folkeson

Säljare inredning, privat näringsliv

031 - 703 27 11

helena.folkeson@kinnarpsinterior.se

Ida Aho

Ida Aho

Innesäljare

031 - 703 27 16

ida.aho@kinnarpsinterior.se

Katarina Lännestad

Katarina Lännestad

Säljare inredning, kommun

031 - 703 27 12

katarina.lannestad@kinnarpsinterior.se

Kim Gyll

Kim Gyll

Säljare inredning, kommun

031 - 703 27 27

kim.gyll@kinnarpsinterior.se

Kristina Erenstedt

Kristina erenstedt

Säljare inredning, Kammarkollegiet

031 - 703 27 15

kristina.erenstedt@kinnarpsinterior.se

Lena Johansson

lena Johansson

Säljare inredning, landsting

031 - 703 27 34

lena.johansson@kinnarpsinterior.se

Malin Hansson

MALIN HANSSON

Innesäljare

031 - 703 27 43

malin.hansson@kinnarpsinterior.se

Marlene Närhi

Marlene Närhi

Säljare inredning, privat näringsliv

031 - 703 27 10

marlene.narhi@kinnarpsinterior.se

Martina Wernbo

Martina Wernbo

Innesäljare

031 - 703 27 17

martina.wernbo@kinnarpsinterior.se

Max Östman

MaX ÖSTMAN

Säljare inredning, avtal

031 - 703 27 29

max.ostman@kinnarpsinterior.se

Patrik Götesson

PAtrik götesson

Säljledare

031 - 703 27 35

patrik.gotesson@kinnarps.se

Pernilla Kamstedt

Pernilla Kamstedt

Säljare inredning, kommun

031 - 703 27 48

pernilla.kamstedt@kinnarpsinterior.se

Richard Risling

RICHARD RISLING

Säljare inredning, Kammarkollegiet

031 - 703 27 39

richard.risling@kinnarpsinterior.se

Rolf Legefors

Rolf Legefors

Säljare inredning, Kammarkollegiet

031 - 703 27 06

rolf.legefors@kinnarpsinterior.se

Sofia Axelsson

Sofia Axelsson

Innesäljare

031 - 703 27 19

sofia.axelsson@kinnarpsinterior.se

Therese Ericson

Therese Ericson

Säljare inredning, privat näringsliv

031 - 703 27 13

therese.ericson@kinnarpsinterior.se

Tommy Witedal

Tommy Witedal

Försäljningschef

031 - 703 27 08

tommy.witedal@kinnarpsinterior.se

Ylva Bergstrand

Ylva Bergstrand

Innesäljare

031 - 703 27 52

ylva.bergstrand@kinnarpsinterior.se

Åsa Boccard

åsa boccard

Reception, leverantörer, event

031 - 703 27 47

asa.boccard@kinnarpsinterior.se