image

Kinnarps Interior Jönköping

Huskvarnavägen 80
Telefon: 036-36 46 00
E-post: Klicka här
Fler kontaktuppgifter

Kinnarps Interior Värnamo - Skillingaryd

Kontaktuppgifter

Kinnarps Interior Jönköping

 

Huskvarnavägen 80
554 54 JÖNKÖPING

Telefon: 036 - 36 46 00
Fax: 036 - 14 45 95
info.sydost@kinnarpsinterior.se

Öppettider
Mån - Fre 08:00 - 17:00
Lunchstängt 12.00 - 13.00

  

Kenneth Bengtsson

Kenneth Bengtsson

Försäljningschef - Säljare Jönköping
Dir/Mob: 036-36 46 16
kenneth.bengtsson@kinnarpsinterior.se

Annelie Björklund

Annelie Björklund

Säljare
Dir/Mob: 036-36 46 20
annelie.bjorklund@kinnarpsinterior.se

Ellen Johansson

ellen johansson

Säljare
Dir/Mob: 036-36 46 09
ellen.johansson@kinnarpsinterior.se

Jeanette Fagré

Jeanette Fagré

Säljsupport/Innesäljare
Dir/Mob: 036-36 46 12
jeanette.fagre@kinnarpsinterior.se

Johannes Kardemark

Johannes Kardemark

Säljare
Dir/Mob: 036-36 46 23
johannes.kardemark@kinnarpsinterior.se

Viktor Norberg

viktor norberg

Säljare
Dir/Mob: 036-36 46 27
viktor.norberg@kinnarpsinterior.se 

 

Emma Ankarbranth

emma ankarbranth

Säljsupport/Innesäljare
Dir/Mob: 036-36 46 17
emma.ankarbranth@kinnarpsinterior.se

Simon Gustavsson

simon gustavsson

Säljare
Dir/Mob: 036-36 46 08
simon.gustavsson@kinnarpsinterior.se