image

Kinnarps Interior
Kalmar

Dagövägen 3, Kalmar
 
Telefon: 0480-47 60 60
E-post: Klicka här

Fler kontaktuppgifter

Kinnarps Interior Karlskrona

Järavägen 6, Karlskrona
Sölvesborgsvägen 37, Karlshamn
Telefon: 0455-30 75 30
E-post: Klicka här

Fler kontaktuppgifter

Kinnarps Interior
Växjö & Ljungby

Sandvägen 8, Växjö
Tel: 0470-70 23 30
Gängesvägen 6, Ljungby
Tel: 0470-70 23 30
E-post: Klicka här
Fler kontaktuppgifter

Försäljning

Kontakta någon av våra försäljare, så hjälper de dig att hitta inredningslösningar som stimulerar välmående, effektivitet och kreativitet.  

Magnus Gårdhed

Magnus Gårdhed

Försäljningschef Sverige

Tel. 0470-70 23 31
magnus.gardhed@kinnarpsinterior.se

Christian Magnusson

Christian Magnusson

Säljledare/Säljare Växjö/Ljungby

Tel. 0470-315 52
christian.magnusson@kinnarpsinterior.se

Helena Dahlberg

Helena Dahlberg

Säljare

Tel. 0470 - 70 23 32
helena.dahlberg@kinnarpsinterior.se 

Isak Stenfelt

Isak Stenfelt 

Säljare Växjö/Ljungby

Tel: 0470-702 337
isak.stenfelt@kinnarpsinterior.se

Lars Andersson

Lars Andersson

Säljare

Tel. 0470 - 70 23 34
lars.andersson@kinnarpsinterior.se

Veronica Liljegren

Veronica Liljegren

Säljare

Tel: 0470-315 51
veronica.liljegren@kinnarpsinterior.se

Pernilla Carlsson

Pernilla Carlsson

Säljsupport/Innesäljare

Tel. 0470-70 23 36
pernilla.carlsson@kinnarpsinterior.se