image

Kinnarps Interior Södertälje

Hantverksvägen 10
Telefon: 08-550 664 55
E-post: Klicka här
Öppettider

Mån - Fre 8-17
Fler kontaktuppgifter

Kinnarps Interior Södertörn

Kontakta kontoret i Södertälje för mer information om kontorsstolar, skrivbord och andra produkter ur vårt sortiment. Vi hjälper till med kontorsinredning för att skapa tilltalande arbetsmiljöer som signalerar rätt värderingar, samtidigt som vi arbetar för en hållbar utveckling för miljön.

Kinnarps Interior Södertörn
Hantverksvägen 10
151 65 Södertälje

Tel: 08-550 664 55
Fax: 08-550 651 50

epost: info.sodertalje@kinnarpsinterior.se

Öppettider:
Måndag - Fredag 08.00 - 17.00

Sommaröppet: Under Juni, Juli och Augusti
Måndag - Torsdag 08.00 - 17.00
Fredag 08.00 - 15.00
Semesterstängt vecka 29-30.


Marcus Bagstevold

VD / säljare
tel: 08-554 000 30
mobil: 070-425 45 92
marcus.bagstevold@kinnarpsinterior.se

Anna Bagstevold

tel: 08-554 000 32
mobil: 070-728 56 88
anna.bagstevold@kinnarpsinterior.se 

Peter Karlsson

Säljare
tel: 08- 554 000 33
mobil: 070- 425 45 93
peter@kinnarpsinterior.se

Anders Lundman

Säljare
tel: 08- 554 000 37
mobil: 070- 425 45 79
anders.lundman@kinnarpsinterior.se

Anneli Olausson

Support
08- 550 664 55
anneli.olausson@kinnarpsinterior.se

Malin Andersson

Support
08-550 664 55
malin.andersson@kinnarpsinterior.se