image

Kinnarps Interior Sundsvall

Tegelvägen 18
Telefon: 060 - 14 48 40
E-post: Klicka här
Öppettider: Klicka här
Fler kontaktuppgifter

Kinnarps Interior Sundsvall

Kontakta kontoret i Sundsvall för mer information om kontorsstolar, skrivbord och andra produkter ur vårt sortiment. Vi hjälper till med kontorsinredning för att skapa tilltalande arbetsmiljöer som signalerar rätt värderingar, samtidigt som vi arbetar för en hållbar utveckling för miljön.

Tegelvägen 18
853 50 SUNDSVALL
Tel:   060 - 14 48 40
Fax:  060 - 17 22 20

Karta

E-post: info@ideum.kinnarps.se 

Öppettider:


Måndag                     08:00 - 18:00
Tis - Torsdag             08:00 - 17:00
Fredag                       08:00 - 16:00

Lunch                        Öppet

Aftnar- och helgdagar  Stängt

Välkommen !

 

Personal

Annica Axelsson

Annica Axelsson

Ägare
Inredare / Säljare
Tel:      060 - 14 48 43
Mobil:   070 - 260 07 78
E-mail:  annica.axelsson@ideum.kinnarps.se

Ulrica Wedberg

Ulrica Wedberg

Inredare / Innesäljare
Tel:      060 - 14 48 42
Mobil:   070 - 245 46 40
E-mail:  ulrica.wedberg@ideum.kinnarps.se

Thomas Andersson

Thomas Andersson

Inredare/ Säljare
Tel:       060 - 14 48 44
Mobil:    070 - 579 46 40
E-mail:  thomas.andersson@ideum.kinnarps.se

Salvo Battaglia

Salvo Battaglia

Inredare/ Säljare
Tel:       060 - 14 48 00
Mobil:    070 - 574 48 40
E-mail:  salvo.battaglia@ideum.kinnarps.se

Anders Engström

Anders Engström

Inredare / Säljare
Tel:       060 - 14 48 41
Mobil:    070 - 265 46 40
E-mail:  anders.engstrom@ideum.kinnarps.se

Erik Axelsson

Erik Axelsson

Inredare / Säljare
Tel:      060 - 14 48 46
Mobil:   070 - 695 94 28
E-mail: erik.axelsson@ideum.kinnarps.se

Kerstin Sahlin

Kerstin Sahlin

Säljsupport
Tel:      060 - 14 48 45
Mobil:   070- 339 61 50
E-mail:  kerstin.sahlin@ideum.kinnarps.se

Anna Proos

Anna Proos

Gardiner och Solskydd
Tel:      060 - 15 40 60
Mobil:   070 - 651 40 60
E-mail:  anna.proos@gardinmastarna.se

Magnus Andersson

Magnus Andersson

Montör Möbler och Inredning
Tel:      060 - 14 48 40
Mobil:   070 - 211 37 07
E-mail:  magnus.andersson@ideum.kinnarps.se

Peter Ljunberg

Peter LjungBERG

Montör Möbler och Inredning
Tel:      060 - 14 48 40
Mobil:   070 - 211 36 46
E-mail: peter.ljungberg@ideum.kinnarps.se

Axel Lundqvist

Axel Lundqvist

Montör Gardiner och Solskydd
Mobil:   073- 807 96 05
E-mail: axel.lundqvist@gardinmastarna.se

Camilla Ostling

Camilla Östling

Ekonomi / Fakturor
Tel:      060 - 14 48 48
E-mail:  camilla.ostling@ideum.kinnarps.se