image

Kinnarps Interior
Uppsala

Sylveniusgatan 4
Telefon: 018-65 17 00
E-post: Klicka här
Öppettider

Mån 9-17, Tis-Tors 8-17, Fre 8-16
Fler kontaktuppgifter

Kinnarps Interior Uppsala

Kontakta kontoret i Uppsala för mer information om kontorsstolar, skrivbord och andra produkter ur vårt sortiment. Vi hjälper till med kontorsinredning och all form inredning för offentliga miljöer för att skapa tilltalande arbetsmiljöer som signalerar rätt värderingar, samtidigt som vi arbetar för en hållbar utveckling för miljön.

Sylveniusgatan 4
754 50 Uppsala

Telefon: 018-65 17 00
Fax: 018-65 17 29

E-post: info@uppsala.kinnarps.se

www.kinnarpsinterior.se/uppsala

Öppettider:
Mån          09:00-17:00
Tis-Tors   08:00-17:00
Fre           08:00-16:00 

1/6-31/8 stänger vi 1 timme tidigare.

 

Personal

Emelie Liedholm

Emelie LiedHolm

Avtalsstrateg
Tel. 018-65 17 19
Mobil. 0703-567619
 emelie.liedholm@uppsala.kinnarps.se

Olof Pousette

Olof Pousette

Keyaccount/Projektsäljare
Tel. 018-65 17 05
Mob. 0703-30 07 05
olof.pousette@uppsala.kinnarps.se

Anita Berglund

Anita Berglund

Projektsäljare
Tel. 018-65 17 02
Mob. 0703-30 07 02
anita.berglund@uppsala.kinnarps.se

Karin Orebrand

Karin Orebrand

Projektsäljare
Tel. 018-65 17 07
Mob. 0702-10 03 07
karin.orebrand@uppsala.kinnarps.se

Nadja Forsblom

Nadja Forsblom

Projektsäljare
Tel. 018-65 17 03
Mobil. 0703-30 07 03
nadja.forsblom@uppsala.kinnarps.se 

Martin Westin

Martin Westin

Projektsäljare
Tel. 018-65 17 08
Mobil. 0723-32 17 08
martin.westin@uppsala.kinnarps.se 

Niklas Thulin

Niklas Thulin

Projektsäljare
Tel. 018-65 17 13
Mob. 0703-01 87 13
niklas.thulin@uppsala.kinnarps.se

Sanna Ericson

Sanna Ericson

Säljsupport/Innesälj
Tel. 018-65 17 12
Mob. 0735-00 07 12
sanna.ericson@uppsala.kinnarps.se

 

Linn Klaerud

Linn Klaerud

Föräldraledig. Tillbaka sommar 2017

Säljsupport/Innesälj
Tel. 018-65 17 15
Mob. 0703-30 07 15
linn.klaerud@uppsala.kinnarps.se

Ann-Christin Ax

Ann-Christin Ax

Logistikansvarig
Tfn 018-65 17 17
Mob. 0703-30 07 17
ann-christin.ax@uppsala.kinnarps.se

Peter Freding

Peter Freding

Montör
Mob. 0703-85 67 21
peter.freding@uppsala.kinnarps.se

Robin Sala

Robin SALA

Montör
Mob. 070-330 07 14
robin.sala@uppsala.kinnarps.se

Eduardo Madariaga

Eduardo Madariaga

Administration/IT-support
Tel. 018-65 17 09
Mob. 0733-81 49 09
eduardo.madariaga@uppsala.kinnarps.se

Amela Cero Cohodarevic

Amela Cero Cohodarevic

Administration
Tel. 018-65 17 11
Mobil. 072-308 17 11
amela.cero@uppsala.kinnarps.se

 

Elisabeth Högberg

Elisabeth Högberg

Administration
Tel. 018-65 17 10
Mob. 0703-30 07 10
elisabeth.hogberg@uppsala.kinnarps.se

Christina Wallgren

Christina Wallgren

Controller
Tel. 018-65 17 18
Mob. 0706-85 17 18
christina.wallgren@uppsala.kinnarps.se

Mikael Thulin

Mikael Thulin

VD
Tel. 018-65 17 00
Mob. 0703-30 07 01
mikael.thulin@uppsala.kinnarps.se

 

 

 

 

 

 

Gå längst upp